В Ананьїві засідали депутати – ОДЕСА СЬОГОДНІ

В Ананьїві засідали депутати

23 травня 2018 року, виконуюча обов’язки голови районної державної адміністрації Ганна Карпова взяла участь у засіданні двадцять третьої чергової сесії Ананьївської районної ради VІІ скликання. На порядок денний сесії було винесено понад тридцять питань. Більшість з них стосувались внесення змін до раніше прийнятих рішень районної ради, зокрема програм. Майже всі запропоновані зміни і доповнення було прийнято одноголосно.

Підтримали депутати і запропонований проект рішення щодо внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21.12.2017 року № 192-VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік».

Заслухали депутати заступника прокурора Котовської місцевої прокуратури Ігоря Кучерявого, який коротко поінформував про результати прокурорської діяльності на території Ананьївського району за 2017 рік та детально зупинився на підсумках роботи за І квартал 2018 року. 28-ми голосами «за» депутати підтримали запропонований, з даного питання, проект рішення.

Далі депутат Федір Кузя (БЮТ), перед розглядом питання про реформування друкованого засобу масової інформації – газети «Вісті Ананьївщини» та комунального підприємства «Редакція газети «Вісті Ананьївщини», засновником якого є Ананьївська районна рада, висловив зауваження стосовно того, що на сесії не було заслухано звіт про роботу КП «Редакція газети «Вісті Ананьївщини», а також щодо призначення головою комісії з реформування нинішнього редактора газети. Крім того, наголосив на тому, що не проведена інвентаризація, не вивчена ситуація з майном і т.ін.

Пояснення з даного приводу надали голова районної ради Валентин Мокряк та редактор газети Володимир Сєдов, наголосивши на необхідності дотримання вимог чинного законодавства. В результаті голосування 22 депутати підтримали запропонований проект рішення. 6 депутатів від фракції БЮТ утримались.

В рамках розгляду питання про звіт виконувача обов’язків голови районної державної адміністрації по делегованим повноваженням за 2017 рік, депутати прийняли звернення до народного депутата України І.Г.Фурсіна, голови Комітету ВР України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності А.А.Кожемякіна та голови Одеської обласної державної адміністрації М.В.Степанова з проханням втрутитися у вирішення питань незаконного розорювання пасовищ в населених пунктах району, зміни цільового призначення земель, яка проводиться без погодження з місцевими радами.

Депутат Найфлейш Д.В. (БПП) запропонував доповнити дане звернення проханням до народних депутатів внести зміни до чинного законодавства стосовно повернення у підпорядкування районної державної адміністрації відділів Держгеокадастру.

Одноголосно депутати підтримали рішення про виділення коштів на придбання житла учаснику бойових дій з числа учасників АТО Олегу Ткаченку.

По завершенні розгляду питань порядку денного депутати підтримали звернення до начальника Ананьївського відділення поліції Подільського відділу поліції ГУ НП в Одеській області та начальника Подільської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області щодо проведення перевірок торгівельних закладів, які відпускають підакцизні товари, особливу увагу приділивши торгівельним точкам, які здійснюють свою діяльність поблизу навчальних закладів.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Самые ужасные эксперементы над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Правила здорового похудение без диет

Самые страшные места в мире

Leave a comment

Your email address will not be published.


*