У Арцизі відбулися збори батьківських комітетів – ОДЕСА СЬОГОДНІ

У Арцизі відбулися збори батьківських комітетів

Наприкінці грудня в опорному навчальному закладі «Арцизький НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №1-гімназія – МНВК – ДНЗ» пройшли загальношкільні збори класних батьківських комітетів. В актовому залі, окрім батьків та вчителів, були присутні голова Арцизької райдержадміністрації Сергій Парпуланський та начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Оксана Стоянова.

Повідомляє сайт АРЦИЗ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Арцизької РДА.

З першого питання порядку денного зборів виступив директор навчального закладу Віталій Афанасьєв. Він поінформував присутніх про новий Закон України “Про освіту” та створення опорного закладу на базі міської школи №1-гімназії. Також директор додав, що з приходом у район нового керівництва в навчальному закладі настали часи змін. Зокрема, за два роки в школу залучено близько 6 млн грн з бюджетів різних рівнів, з яких значна сума виділена з обласного бюджету за сприяння депутата облради Сергія Паращенка. Завдяки цьому в опорному закладі збудовано новий спортивний майданчик із сучасними футбольним і баскетбольним полями, школа має новий шкільний автобус, придбано комп’ютерну техніку, замінено вікна та двері.

«Роботи з модернізації навчального закладу, який з поточного року функціонує як опорний, тривають. Зокрема, на сьогоднішній день здійснюються ремонт та утеплення фасаду будівлі», — додав директор школи, подякував голові райдержадміністрації за приділену увагу до навчального закладу та надав слово керівнику району.

Сергій Парпуланський у своєму виступі зазначив, що опорний заклад має відповідати всім сучасним вимогам. Теплі приміщення, гідна матеріально-технічна база, комп’ютеризація, благоустрій школи, професійне викладання – це все є складовими високого рівня освіти дітей.

Оскільки час від часу як від батьків, так і від співробітників школи надходять певні скарги щодо якості освіти, дисципліни, пропозиції щодо поліпшення матеріально-технічної бази, головою райдержадміністрації прийнято рішення особисто взяти участь у загальношкільних зборах класних батьківських комітетів, поспілкуватися з батьками і вчителями для розуміння загального спектра існуючих проблем і пошуку шляхів їх подолання.

Своєю чергою батьків хвилювали можливість встановити огорожу школи, ремонт внутрішнього санвузла, утеплення кабінетів, а також надійшло прохання провести водопостачання в кабінет першокласників. Головою району оперативно дані доручення відповідальним особам для вирішення існуючих проблем.

Стосовно питання якості освіти Сергій Парпуланський зазначив, що цього року проводиться оцінювання вчителів на професійність та якість знать, які надаються учням. А для випускників шкіл району започаткований районний турнір зі здачі ЗНО, який проходить в три етапи й дає змогу учням всебічно підготуватися до тестування та виявити існуючі прогалини у знаннях.

Крім того, керівник району акцентував увагу на ролі не тільки вчителів, а й батьків у процесі отримання освіти. Бо саме вони несуть основну відповідальність за виховання, навчання та розвиток дитини.

Далі, відповідно до регламенту, були обговорені питання про відвідування та порядок обліку дітей шкільного віку, про організацію харчування у шкільній їдальні та про досягнення учнів закладу в олімпіадах, МАН, конкурсах тощо.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Самые ужасные эксперементы над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Правила здорового похудение без диет

Самые страшные места в мире

Leave a comment

Your email address will not be published.


*