У Ананьїві говорили про зміцнення національної єдності та консолідації українського суспільства – ОДЕСА СЬОГОДНІ

У Ананьїві говорили про зміцнення національної єдності та консолідації українського суспільства

У ході чергової апаратної наради, що пройшла 06 грудня 2017 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ганни Карпової розглянуто питання про хід виконання в Ананьївському районі Указу Президента України №534/2016  від 01 грудня 2016 року «Про пріоритетні заходи щодо сприяння зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства та підтримки ініціатив громадськості» доповіла начальник відділу комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Світлана Байкалова. Як зазначила доповідач, тема національного єднання не сходить з вуст українських політиків з часу Революції гідності та початку російської збройної агресії. Часто відповідні заяви та рішення прив’язують до пам’ятних дат української історії. Так, Президент України Петро Порошенко підписав Указ №534/2016 від 01 грудня 2016 року «Про пріоритетні заходи щодо сприяння зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості у цій сфері» у день 25-ї річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України.

 

Повідомляє сайт АНАНЬЇВ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Ананьївської РДА.

 

Це рамковий документ, що окреслює базові напрями у відповідній сфері та визначає першочергові завдання центральним і місцевим органам виконавчої влади.

На виконання зазначеного Указу в Ананьївському районі налагоджено зв’язки з об’єднаннями громадян та постійно вживаються заходи щодо підтримки ініціатив громадськості із зазначених в Указі питань.

Так, останнім часом вжито ряд заходів щодо підтримки ініціатив об’єднань громадян ветеранів антитерористичної операції. Станом на 01.09.2017 року   на обліку в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації перебувають 220 учасників бойових дій та 3 інваліда війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції.

Рішенням Ананьївської районної ради № 537-VI від 14 листопада 2014 року, у тому числі і за ініціативи представників громадськості, було внесено зміни до районної цільової програми підтримки малозабезпечених верств населення на 2016-2018 роки в частині надання цільової адресної допомоги сім`ям військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, працівників, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції в Донецькій та Луганських областях, осіб, які призвані до Збройних сил України по частковій мобілізації і проходять службу в військових частинах за кошти районного бюджету. В 2016 році було надано матеріальну допомогу 19 особам з числа вищезазначеної категорії на загальну суму 20,0 тис. грн.. В 2017 році 11 осіб отримали зазначену матеріальну допомогу на суму 17 тис. 300 грн.

Згідно інформації  виконавчих комітетів міської та сільських рад району,    військовослужбовцям, призваним за частковою мобілізацією до Збройних Сил України, членам сімей учасників АТО,  матеріальна допомога за кошти міського та сільських бюджетів  в 2016 році  була надана 93 особам на загальну суму 84,2 тис.грн.. Станом на 1 грудня 2017 року більше 80 осіб отримали допомогу на загальну суму 160,8 тис. грн.

З метою національно-патріотичного виховання молоді, а також зміцнення національної єдності в місті та районі проводяться відповідні інформаційно-просвітницькі, виховні та культурно-масові заходи, ініціаторами проведення яких є, у тому числі, і ряд об’єднань громадян.

Великого значення та зміцнення патріотичного духу мали проведені відділом культури райдержадміністрації заходи, у тому числі і з нагоди Дня Державного Прапора України, 26-ї річниці Незалежності України, Дня захисника України.

З початку нового навчального року в загальноосвітніх закладах району розпочато проведення ряду патріотично-виховних заходів, у тому числі із залученням представників об’єднань громадян.

Через засоби масової інформації та інтернет-ресурси громадськість інформується про проведені заходи, а також знайомиться з інформаційно-просвітницькими матеріалами, підготовленими відділом комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Про проведення заходів до 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом поінформувала головний спеціаліст у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації Тетяна Тимченко. Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щороку 1 грудня та покликаний підвищити глобальну поінформованість щодо ВІЛ/СНІДу, продемонструвати міжнародну солідарність у зусиллях по зниженню тягаря цієї хвороби.

За інформацією виступаючої, епідемічна ситуація з розповсюдження ВІЛ-інфекції в Ананьївському районі залишається не благополучною. Питома вага статевого зараження зростає з кожним роком. За період 1996 року – 11 місяців 2017 року в Ананьївському районі офіційно зареєстровано 386 випадків ВІЛ-інфекції, у тому числі 71 випадок захворювання на СНІД та 89 випадків смерті від захворювань, зумовлених СНІДом. За цей період народилося 68 дітей від ВІЛ-інфікованих матерів (лише 8 з них мають ВІЛ позитивний статус).

Станом на 01.12.2017 року на диспансерному обліку знаходиться – 134 ВІЛ-інфіковані особи, у тому числі зі СНІДом 53; 6 дітей ВІЛ-позитивних, у тому числі 2 дітей зі СНІДом; та 5 дітей, які не досягли 18 місяців з невизначеним ВІЛ статусом. Показник смертності від СНІДу за 2017 рік – 10 чоловік , це вище показника попереднього року – 5 чол.

У структурі шляхів передачі ВІЛ все більш суттєве епідемічне значення набуває статевий шлях (61,6 %), актуальність парентерального шляху передачі при введенні наркотичних препаратів залишається високою, незважаючи на тенденцію до зниження (21,8 %). У віковій структурі нових випадків ВІЛ-інфекції переважають особи працездатного та репродуктивного віку. Майже 64% становили особи віком від 25 до 49 років.

Кількість обстежених на ВІЛ-інфекцію за 11 місяців 2017 року в районі – 636 чоловік, з них виявлено – 12 ВІЛ позитивних.

Впродовж 11 місяців 2017 року в Ананьївському районі під нагляд вперше взято 15 ВІЛ-інфікованих осіб (у порівнянні з 2016 р. – склав 16 ВІЛ-інфікованих). Охоплення АРТ в районі на 01.12.2017 р. становить 76% (число хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД, які отримують АРТ – 35 осіб).

Майже половина кількості людей, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ), не знає про свій ВІЛ- позитивний статус (за даними медичного обліку). Щорічно близько третини ВІЛ-позитивних осіб залишаються поза медичним обліком. До того ж, четверта-п’ята частина ВІЛ-інфікованих, які перебувають на обліку, залишається поза медичним наглядом з різних причин кожного року. Більше 50-ти% осіб віком 15 років та старше виявляються вперше на 3 та 4 клінічних стадіях ВІЛ-інфекції.

З метою формування, популяризації та пропаганди здорового способу життя на виконання розпорядження районної державної адміністрації від 24.11.2017 № 992/А-2017 проведено ряд заходів:

–                     серед учнівської молоді 9-11 класів в міській школі-гімназії організовано та проведено груповий захід «ВІЛ-інфекція та СНІД: основні запитання молоді» за участю лікаря «Кабінету Довіри» центральної районної лікарні Наталі Нєгруци;

–                     в Ананьївському районному відділі з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, з особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, проведено інформаційно-просвітницький захід щодо безпечної поведінки та толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей, в якому прийняло учать 12 підоблікових осіб, з яких – 1 неповнолітній та 8 осіб молодіжного віку. Мета заходу – застерегти та проінформувати, привернути увагу до проблеми ВІЛ/СНІДу, яка за своєю руйнівною силою не має собі рівних, крім того, виразити солідарність із людьми, яких торкнулась епідемія. У знак порозуміння присутні одягли червоні стрічки. Для цієї ж категорії було проведено відеолекторій з елементами тренінгового заняття за участю фахівців районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

–                в навчальних закладах продовжуються проведення виховних годин, тренінгів «Складові профілактики негативних явищ та утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі», «Статева поведінка молодих: шлях від сімейної культури молодих до відповідальності за майбутнє власних дітей», «Хвороби, що передаються статевим шляхом» та інші.

Серед молоді розповсюджено інформаційні буклети.

Про роботу з документами в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації протягом листопада 2017 рокупоінформувала начальник відділу діловодства та контролю апарату райдержадміністрації Людмила Самсонова.

По завершенні розгляду питань порядку денного було розглянуто ряд внутрішніх питань діяльності райдержадміністрації.

 

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддок встaновив кaмери у готелі (ВІДЕО)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Самые ужасные эксперементы над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Правила здорового похудение без диет

Самые страшные места в мире

Leave a comment

Your email address will not be published.


*